آخرین اخبار
خبرگزاری نبض وطن

خط مقدم اشتغال در مراکز فنی و حرفه‌ای قرار دارند

خط مقدم اشتغال در مراکز فنی و حرفه‌ای قرار دارند. به گزارش خبرنگار نبض وطن، علیرضا ملک‌پور اظهار کرد: در حال حاضر یکی از آسیب‌هایی که در جامعه با آن روبرو هستیم بحث بیکاری جوانان است، و با طرح‌هایی که در حوزه فنی و حرفه‌ای در حال اجرا است امیدوارم این مشکل تا حدودی برطرف […]

اشتراک گذاری
01 اسفند 1402
107 بازدید
نویسنده : ملک پور
منبع : http://www.nabzevatan.ir
کد مطلب : 436

خط مقدم اشتغال در مراکز فنی و حرفه‌ای قرار دارند. به گزارش خبرنگار نبض وطن، علیرضا ملک‌پور اظهار کرد:

در حال حاضر یکی از آسیب‌هایی که در جامعه با آن روبرو هستیم بحث بیکاری جوانان است، و با طرح‌هایی که در حوزه فنی و حرفه‌ای در حال اجرا است امیدوارم این مشکل تا حدودی برطرف شود.

وی با بیان اینکه مراکز فنی و حرفه‌ای در خط مقدم اشتغال قرار دارند، افزود: در مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان لنجان اقدامات ارزشمندی برای توانمندسازی جوانان در دست اجرا بوده و چنانچه در مسیر فرهنگسازی استقبال نسل جوان از این آموزش‌ها گام برداشته شود قطعا نیروی انسانی مهارت فنی لازم را کسب کرده و سرمایه‌گذاری انجام شده بر روی آنها تبدیل به اشتغال پایدار خواهد شد.

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان لنجان تصریح کرد: براساس تحقیقات انجام شده یکی از مشکلات عدم اشتغال جوانان شهستان لنجان نبود مهارت لازم است که آنان را با مشکل روبه‌رو کرده که اکنون مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان لنجان در راستای رفع آن گام‌های اساسی برداشته است.

وی عنوان کرد: با تدابیر اتخاذ شده امروز زیرساخت‌های مراکز فنی و حرفه‌ای شهرستان لنجان تجهیز شده‌اند. این آمادگی آن وجود دارد تا بنیه فنی و علمی نیروهای متقاضی اشتغال را تقویت کرده و آنان را راهی بازار کار کنیم.

ملک‌پور خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود خانواده‌ها از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای استقبال کنند. همچنین رسانه‌ها می توانند ما را در ترویج فرهنگ کار و مهارت آموزی یاری دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *